Byty Otvovice

 1. Úvod
 2. Prodej
 3. Byty Otvovice
lokalita

Byty Otvovice

Bytový dům se nachází v samotném centru obce Otvovice. Pronájem bytů probíhá od roku 2013 a nyní souběžně s pronájmem probíhá i prodej jednotek. Obec Otvovice se nachází v…

ZÁKLADNÍ INFORMACE

Bytový dům se nachází v samotném centru obce Otvovice. Pronájem bytů probíhá od roku 2013 a nyní souběžně s pronájmem probíhá i prodej jednotek.

Obec Otvovice se nachází v okrese Kladno v malebném údolí Zákolanského potoka, pouhé 3km od města Kralupy nad Vltavou a 13 km od Prahy 6. Tato výhodná poloha společně s plnou občanskou vybaveností lokality a nekonečnou zelení v okolí tak uspokojí i náročné obyvatele.

Byty jsou velikosti od 24 m2 do 67 m2

Některé byty disponují vlastním balkonem či terasou velikosti až 13 m2 a některé byty mají vlastní zahrádku velikosti až 73 m2.

Byty se nacházejí v novém nadstandardním domě s možností parkování automobilů ve dvoře, s otvíráním brány a vstupem do domu na elektronický čip. Parkoviště je monitorované.
 

INVESTIČNÍ PŘÍLEŽITOST

 • byty byly pronajímány od roku 2013
 • standard bytu udržován po celou dobu pronájmu – není potřeba žádná investice
 • čistý výnos z pronájmu od 135 Kč/m2
  příklad: (aktuálně asi nejvýnosnější) garsoniera 26,6 m2 - pořizovací cena 2 328 000,- Kč - nájemné 6000,- Kč/měsíc => 226 Kč/m2 = výnosnost 3,09 % p.a.
 • možnost koupě již pronajatého bytu s osvědčeným/prověřeným nájemcem
 • možnost zajištění pronájmu bez starostí správcem nemovitosti
 • vše lze historicky doložit – nájemní smlouvy, spotřeby energií, veškeré provozní záležitosti
 • velkou výhodou je ověřené veškeré fungování této investice

LOKALITA

Obec Otvovice se nachází v malebném údolí Zákolanského potoka mezi městem Kralupy nad Vltavou a obcemi Zákolany a Holubice. Patří mezi největší a nejstarší osady na Kralupsku, první písemné zmínky pocházejí z roku 1228. Územně je součástí okresu Kladno a celkem zde bydlí 720 obyvatel v průměrné věku 38 let. Lokalitu zobrazíte na mapě kliknutím zde.

Obec má výbornou dostupnost - 13 km od Prahy 6, 14 km od Kladna, 15 km Slaný, 3 km Kralupy nad Vltavou. Má veškerou občanskou vybavenost včetně koupaliště. Vlaková zastávka jen několik desítek metrů od objektu. Obchod, restaurace, pošta, obecní úřad - vše přes ulici od objektu. 

Autem jste v Praze nebo Kladně do 20 minut, do Kralup nad Vltavou dorazíte jistě do 5 minut. Preferujete-li hromadnou dopravu, 5 minut chůzí od domu se nachází vlakové nádraží s přímými spoji do Kralup nad Vltavou, Kladna i centra Prahy. Ve 2 km vzdálené obci Holubice je zastávka Pražské MHD se spojením přímo na stanici metra A „Bořislavka“.

Občanská vybavenost

Obec Otvovice disponuje plnou občanskou vybaveností, a to v krátké docházkové vzdálenosti od bytového domu. Před domem se nachází jak samoobsluha COOP, tak restaurace Formanka s kulturním sálem, pouze o 20 metrů dále pak sídlí obecní úřad, pošta i knihovna. Vedle domu také naleznete pneuservis a na vlakové nádraží dojdete za 5 minut. V jeho blízkosti se pak nachází nové multifunkční sportovní hřiště s možností online rezervace, fotbalové hřiště i venkovní koupaliště. V obci je dále mateřská i základní škola, lékař, kadeřnictví, a další služby.

V obci najdete veškerou základní občanskou vybavenost. Posuďte sami:

 • Mateřská školka
 • 1. stupeň základní školy
 • Pošta
 • Obvodní lékař ordinující každý pracovní den
 • Potraviny COOP – otevřené od pondělí do soboty
 • Smíšené zboží Adámek – v centru obce, otevřeno také v neděli
 • Restaurace „Na Staré“ – taktéž přímo v centru a s denní otvírací dobou
 • z další vybavenosti například Pneuservis, Kadeřnictví, Servis počítačů a tiskáren, Dům s pečovatelskou službou

K navštívení

Obec je obklopená lesy, kopci i poli, celou její délkou prochází Zákolanský potok. Asi 60metrů nad údolí vystupuje Otvovická skála. Její vrch je bezproblému přístupný po pěšině a je z něj kouzelný výhled na celé Otvovice. Od roku 1985 je chráněným územím.

V roce 1716 byla v obci poprvé vybudována kaple sv. Prokopa. Ta byla v roce 1846 zbořena a na jejím místě byl postaven nový stejnojmenný kostelík v gotickém slohu. Zásluhou občanů obce byla kaple mnohokrát opravována, čímž může sloužit svému účelu dodnes.

Ze života v obci

O kulturní aktivity zde není nouze, mnoho akcí pořádá spolek Srdce Otvovic, z.s. pod záštitou paní Lucie Bílé, a obec je obklopena lesy vybízejícími k procházkám i outdoorovým sportovním aktivitám.

V Otvovicích se po celý rok často pořádají různé zábavné akce pro děti i dospělé a účast bývá vždy hojná. Jako příklad můžeme uvést již tradiční pálení čarodejnic, oslavy halloweena či kloboukové zábavy. Zajímavý byl zajisté i výlet po Indiánské stezce a ani karneval nesmí v žádném roce chybět na pestrém programu.  

A co dále v okolí?

Pouhé dva kilometry po silnici ve směru na Prahu se nachází obec Holubice s další komplexní nabídkou občanské vybavenosti a volnočasových aktivit, jako například fotbalový klub TJ Sokol Holubice, Sbor dobrovolných hasičů, dětský klub či klub seniorů. Podstatné také je, že zde končí linka Pražské MHD – autobus č. 316, jehož trasa vede až na konečnou metra A „Dejvická“ na Praze 6.

Již od roku 1996 na uctění památky spisovatele a nositele Nobelovy ceny za literaturu Jaroslava Seiferta město Kralupy nad Vltavou, vzdálené pouhé 4 kilometry od Otvovic, každoročné pořádá festival poezie a přednesu a autorskou literární soutěž „Seifertovy Kralupy“. Město také žije divadlem a sportem. Z pohledu občanské vybavenosti je zde k dispozici gymnázium a střední odborná škola ekonomická. Zdravotní péči pak zajišťují hned dvě střediska společně se záchrannou službou. Dále je zde možnost jazykové výuky, autoškoly nebo sportovního vyžití například v rámci TJ Sokol Kralupy nad Vltavou.

V sousedních Zákolanech se narodil český prezident a spisovatel Antonín Zápotocký a také se tato obec proslavila „Zákolanskou polkou“, která je součástí opery Bedřicha Smetany „Dvě vdovy“.

 

Další podrobné informace o obci Otvovice včetně fotografií naleznete na stránkách www.otvovice.cz.

FOTOGALERIE

Byty Otvovice - exteriér

Byty Otvovice - interiér

STANDARDY

STANDARDY
Dveře
Protipožární vstupní dveře.
Koupelna
Obklady v koupelně ve více variantách (oranžová, krémová, hnědá).
Dlažba
Dlažba na chodbě a pod kuchyňskou linkou v krémové barvě.
Kuchyně - linka
Kuchyňská linka z lamina, s dřevodekorem v barvě olše nebo smrk.
Kuchyně - vybavenost
Sklokeramická varná deska se dvěma plotýnkami, odsavač par napojený na odvětrání, nerezový dřez s baterií.
Sanita
V koupelnách většinou vana, výjimečně sprchový kout, otopný žebřík, WC kombi v koupelně.
Bezpečnost
Protipožární čidlo.
Ostatní
Domácí telefon na vstup do domu.

CENÍK

Označení Užitná plocha Terasa Zahrádka Typ bytu Parkování Cena bytu Datum dokončení Stav Možnosti
A.20  photo_camera 39 m2 12 m2 71 m2 1+kk u domu - DOKONČENO rezervovaný
A.25  photo_camera 30 m2 4 m2 -- 1+kk u domu 2.822.000,-
3.168.000,-
DOKONČENO volný Rezervovat
A.34  photo_camera 33 m2 -- -- 1+kk u domu - DOKONČENO rezervovaný
A.36  photo_camera 27 m2 -- -- 1+kk u nádraží 2.328.000,-
2.628.000,-
DOKONČENO volný Rezervovat
F.10  photo_camera 48 m2 -- -- 1+kk u domu 3.659.000,-
4.228.000,-
DOKONČENO volný Rezervovat
F.15  photo_camera 29 m2 -- -- 1+kk u nádraží 2.428.000,-
2.728.000,-
DOKONČENO volný Rezervovat
F.20  photo_camera 27 m2 -- -- 1+kk u nádraží - DOKONČENO rezervovaný
F.44  photo_camera 23 m2 6 m2 -- 1+kk u domu 2.318.000,-
2.498.000,-
DOKONČENO volný Rezervovat

volný - volný    v jednání - v jednání    rezervovaný - rezervovaný


Rezervační záloha na nemovitost je ve výši 150.000,- Kč.

Nemovitost můžete hradit z hypotečního úvěru. Možnosti financování s vámi rádi probereme.