Anglický Resort - 1.12.2016

  1. Úvod
  2. Aktuality
  3. Anglický Resort - 1.12.2016
event

Anglický Resort

Nové domy v nabídce!

Od dnešního dne máme v nabídce několik nových domů. V lokalitě Lešany - Zámecké údolí je to dům č.59. Jedná se o jeden z pěti posledních středových domů v této lokalitě. Termín dokončení je jž v červnu 2017. Dále máme v nabídce poslední volný krajový dům. Cena domů je vzhledem k jejich designu, velikosti, dokončenosti lokality a blízkosti Prahy velmi atraktivní. Více informací naleznete v našem ceníku.

V lokalitě Stehelčeves U viničky máme v nabídce středový a krajový dům. Došlo k mírnému navýšení cen z důvodu zvýšení cen stavby. Ceny jsou však stále velmi atraktivní s ohledem na propracovanost domů, ojedinělý repzentativní design, vynikající dispoziční řešení a dopravní dostupnost Prahy. Domy budou dokončené v srpnu 2017. Dříve jsou dokončovány již rezervované domy.

U naší společnosti platíte u podpsiu rezervační dohody zálohu 100.000,- Kč a zbývající část kupní ceny až po dokončení domu a podpisu kupní smlouvy. Stavbu průběžně nefinancujete a tedy ani neplatíte splátky (včetně úroků) hypotečního úvěru. Zároveň tak máte maximální jistotu, že o své peníze nepřijdete.

Máte-li zájem o bližší informace, tak nás neváhejte kontaktovat.

 

 

 

01.12.2016