Anglický Resort - 13.5.2016

  1. Úvod
  2. Aktuality
  3. Anglický Resort - 13.5.2016
event

Anglický Resort

Maximální jistota pro kupující!


Máte-li zájem o koupi domu od naší společnosti, pak vám při pro zarezervování domu postačí částka 100.000,- Kč. Pro předrezervaci dokonce jen 20.000,- Kč.


Veškeré další finanční prostředky hradíte až po dokončení a podepsání kupní smlouvy.


Domy již v tu chvíli jsou zkolaudované, mají číslo popisné a tento záznam je evidovaný na katastrálním úřadu.


Koupi domu můžete samozřejmě hradit prostřednictvím hypotéky, kterou vám při vašem požadavku můžeme zajistit, ale naopak to není podmínkou koupě. Při běžných nízkých úrokových sazbách se jedná o velmi atraktivní způsob financování nemovitosti.


Zájemcům o bydlení doporučujeme nejdříve projednat s financující bankou možnosti hypotéky a poté teprve dům zarezervovat. Pro obě strany je tak jistota, že celá transakce zdárně dopadne. 


Termíny dokončení domů jsou v tuto chvíli nejdéle 6 měsíců (v mnoha případech kratší). A jsou z naší strany závazné.


Po celou dobu výstavby standardního domu z našeho ceníku tedy máte uhrazeno jen 100.000,- Kč a teprve po dokončení, zkolaudování a podpisu kupní smlouvy platíte zbývající částku. Výstavbu domu tedy průběžně nefinancujete a ani nemáte žádná další rizika. 


Nevýhodou průběžného financování je, že po celou dobu výstavby již čerpáte úvěr a tedy i platíte z toho plynoucí úroky a přitom svojí nemovitost ještě ani nemáte šanci využívat. Další nevýhodou je, že pokud by vám dům developer nedokončil, tak o veškeré zaplacené finance můžete přijít, protože dům vám v tu dobu ještě nepatří.


Rezervační záloha ve výši 100.000,- Kč se samozřejmě plně započítává do výše kupní ceny. Jediným rizikem, které v průběhu výstavby máte, tak je tato rezervační záloha. Pro naší stranu je to zase jediné, co máme jako jistotu po celou dobu výstavby, že dům od nás opravdu zakoupíte. 


Při zájmu o nové bydlení řešte tedy nejen cenu a kvalitu stavby, ale také možná rizika spojená s financováním nemovitosti.13.05.2016