Zahrady Slatina - 30.7.2015

  1. Úvod
  2. Aktuality
  3. Zahrady Slatina - 30.7.2015
event

Zahrady Slatina

Vážení zájemci,


v lokalitě Zahrady Slatina nyní máme poslední 3 volné domy k zarezervování. Registrujeme několik vážných zájemců o tyto domy.


Prosíme, pokud jste již rozhodnutí, že o dům máte zájem, tak s rezervací neváhejte.


Dům je možné rezervovat jen tomu, kdo s námi podepíše rezervační smlouvu a v dohodnutém termínu složí rezervační zálohu ve výši 100.000,- Kč. Není možné tedy rezervovat dům bez tohoto závazku. Jedinou výjimkou je, že pokud víte, že jste vážný zájemce, který si během pár dní potřebuje vyřídit určité formality spojené s rezervací (například předjednání hypotéky, právní rozbor rezervační dohody a podobně), tak jsme schopni Vám nezávazně dům na několik dní předrezervovat, což znamená, že na webové stránky k domu umístíme status "v jednání". Po tuto dobu, pokud by přišel jiný zájemce, tak nejdříve dům telefonicky nabídneme Vám, zda chcete závaznou rezervaci do 24 hodin podepsat a pokud ne, pak dům závazně rezervujeme dalšímu zájemci právě s podpisem rezervační dohody. 


V lokalitě Zahrady Slatina je nyní tedy volný již jen jeden středový dům za cenu 2,9 milionu Kč a dva krajové dvojdomy za cenu 3,6 a 3,68 milionu Kč. Je možné, že dojde také k uvolnění do prodeje ještě jednoho středového domu.


Lokalita Zahrady Slatina disponuje celkem 64-mi domy. Celá lokalita již je kompletně dokončená včetně zazelenění, vedle výstavby provozujeme oboru se zvířátky a klidovou zónu odpočinku a posezení. 


Máte-li zájem o bližší informace, tak nás neváhejte kontaktovat. Rádi se Vám budeme věnovat.


30.07.2015