Začněte svůj život
v novém domě

Nové domy
Family Resort Pětihosty
play_circle_filled přehrát celé video

Anglický Resort

Naše práce a úsilí započali již v roce 2000, kdy jsme se rozhodli zakoupit pozemky v Pětihostech u Prahy, ač již předešlých 9 let jsme se plně věnovali problematice okolo nemovitostí – od výstavby na zakázku, přes individuální menší investiční projekty až po výstavbu a prodej solitérních domů.

V Pětihostech jsme zakoupili velký celek krásných pozemků a provedli územní rozhodnutí, stavební povolení, zasíťování lokality a prodej celkem 58 pozemků pro výstavbu domů z části v malebném prostředí u lesa a potoka s velmi dobrou dostupností Prahy po D1.

Od té doby již uplynulo mnoho let, po kterých jsme tu s Vámi a společně Vám pomáháme plnit Vaše sny.

Naši pouť výstavby řadových domů a formování našeho stylu jsme odstartovali v lokalitě Lešany Resort, která byla dokončena v roce 2009. Tato lokalita od té doby plně slouží jejím obyvatelům ve správě obce.

Při projektovací fázi lokality Lešany Resort jsme došli k závěru, že bude vhodné odlišit se od ostatních konkurenčních projektů, a proto jsme zvolili zajímavý anglický styl s lícovým zdivem, který v obměněné a vylepšené verzi používáme dodnes.

Po tomto projektu naše cesta pokračovala přes další lokality, jako jsou Kralupy Resort, Zahrady Slatina, Byty Otvovice až k současným Lešany II - Zámecké údolí, Stehelčevsi U Viničky, Gardens Resort Voděrádky a Family Resort Pětihosty.

Veškeré domy, které navrhujeme, se snažíme dělat co nejvíce praktickými a příjemnými pro užívání. A i díky novým technologiím a zpětné vazbě z minulých projektů tyto nemovitosti neustále vylepšujeme. Více než 300 postavených a prodaných řadových domů a dalších více než 400 bytových či nebytových prostor a rodinných domů v našem portfoliu určených k dlouhodobému pronájmu je obrovskou porcí zkušenosti, která nám dodává podklady a chuť pro nová vylepšení.


podpis
Jakub Šmejcký
jednatel společností skupiny Anglický Resort