Standardy provedení a specifikace použitých materiálů

 

Projektujeme a budujeme stylové bydlení s maximálním ohledem na přání a potřeby našich zákazníků.   
 

 

Exkluzivní dokončení

Exkluzivní dokončení Vám umožní nastěhovat se do Vaší vysněné nemovitosti bez zbytečných starostí. Na základě Vašich potřeb můžeme pro Vás změnit jak vnitřní dispozice stavby, tak i barevnost kompletačních prvků, ale i standardy vybavení jako jsou například dlažby, obklady, sanita, podlahy v jednotlivých místnostech, dveře a další. Některé nemovistosti v této kategorii jsou připravené k okamžitému nastěhování, kde již není možnost kompletačních nebo dispozičních změn. Změny jsou možné dle fáze rozestavěnosti domu a bytu.
 
 
 
Standardy exkluzivního dokončení
základy: betonové pásy, betonová základová deska armovaná, štěrkopískový podsyp, natavené asfaltové pásy, včetně izolace proti radonu ( 1* typ bitagit a pod., 1* typ foalbit a pod. - s hliníkovou vložkou).
hydroizolace: natavený asfaltový pás typ foalbit a pod. pod nosným zdivem a pod soklem.
svislé nosné konstrukce: zděné cihelné typ Thermopor nebo Novatherm apod. (lokalita Stehelčeves - Porotherm), zateplené kontaktním systémem s pěnovým polystyrenem 100 mm, ostění a nadpraží oken a dveří 40 mm, probarvená omítkovina nebo obklady, úprava soklu zateplení. Vřetenová schodišťová stěna - plné cihly. Příčky - přízemí zděné z cihel, 1.patro - sádrokartonové popř. zděné.
schodiště: železobetonové, stupnice keramický obklad.
krov: dřevěný tesařský, penetrovaný.
střecha: střešní krytina - Borga Elegant nebo Ada group a pod., položená na laťování a doplněná detaily střešního systému, pojistná folie, provětrávaná vzduchová mezera, střešní okna ROTO nebo Okpol a pod.
podbití: přesahy střechy - podhledy podbití palubkami s lazurou.
okna: plastová, pěti a více komorová s křídlem otevíravým a výklopným, plastové dveře na zahradu.
dveře vchodové: bílé nebo tmavě hnědé, kování.
klempířské prvky: v barvě střešní krytiny, popř. pozinkovaný plech – podstřešní žlaby, okapové svody, vnější parapety.
hromosvod: s okolními nemovitostmi propojený systém, pozink apod.
omítky interier: sádrová omítka, malba bílá.
podlaha: anhydrit nebo betonová s tepelnou izolací a izolací proti šíření kročejového hluku.
podhled: sádrová omítka, malba bílá.
podhledy střecha: tepelná izolace minerální vata, parotěsná zábrana, sádrokarton, malba bílá.
elektroinstalace: místo pro elektroměr a hlavní jistič s připojením na vnější síť, bytová rozvodnice, zásuvky a vypínače bílé provedení, dle ČSN, min. 4 ks na obytnou místnost, nadstandardní počet v obývacím pokoji s kuchyní. Příprava na svítidla v místnostech. Příprava pro venkovní svítidla na vchodovou a zahradní část. Rozvod TV a internet. Revizní zpráva elektroinstalace. Některé dokončené nemovitosti již disponují elektroměrem a venkovními svítidly - pro upřesnění se prosím informujte v naší kanceláři.
vodovod: přívod do interieru, rozvody v plastu až k výtokovým bateriím a ventilům (přízemí a 1.patro), přívod pro kombinovaný kotel ústředního vytápění, příprava pro dřez v kuchyni, vývod na zahradní část. Některé dokončené nemovitosti již disponují vodoměry - pro upřesnění se prosím informujte u nás v kanceláři.
kanalizace: ležaté rozvody s přípravou na připojení svislého vedení, rozvody svislé i vodorovné v plastu pro zařizovací předměty v přízemí a v 1.patře, příprava pro dřez v kuchyni, dešťová kanalizace svedená do vsakovacích jímek.
plyn: přívod plynu pro kotel ústředního vytápění. Revizní zpráva plynoinstalace. Některé dokončené nemovitosti již disponují plynoměry - pro upřesnění se prosím informujte u nás v kanceláři. 
ústřední vytápění: kombinovaný kotel Vaillant TURBO pro vytápění a ohřev vody, desková topná tělesa v obytných místnostech s termostatickými hlavicemi, regulace prostorovým termostatem či ventily přímo v místnostech na tělesech.
sanita kompletace: toalety KOMBI celokeramické se sedátkem, keramické umyvadlo 2x, sprchový kout se zástěnou, vana rohová, pákové směšovací baterie, příprava pro pračku v technické místnosti, příprava pro dřez.
dlažba: dlažba keramická zádveří, komora, technická místnost - koupelna, koupelna.
keramické obklady: koupelna - 1.patro, technická místnost (koupelna) - přízemí.
lamely podlahové: plovoucí podlaha ve zbylé části domu, kde není dlažba.
dveře: obložkové zárubně s dveřním křídlem, kování chrom.
parapety vnitřní: bílé lamino.
přístup do domu: zpevněná štěrková přístupová cesta pro pěší a pro stání automobilu. Některé nemovitosti již mají v ceně zámkovou dlažbu - přesnější informace naleznete níže v bonusech.
terénní úpravy: zahrnutí okolí nemovitosti a zeminou.
   
V akci bonus pro domy v lokalitě Stehelčeves U viničky podlahové topení v koupelně (2.NP) včetně regulace. Oplocení zahrady 150 cm pletivovým plotem. Zahrada - rozhrnutí ornice na zahradě ve standardu hrubých terénních úprav, základní zatravnění. Přístup do domu - zámková dlažba. 
V akci bonus pro všechny domy v lokalitě Lešany II - Zámecké údolí: podlahové topení v koupelně (2.NP) včetně regulace. Oplocení zahrady 150 cm pletivovým plotem. Zahrada - rozhrnutí ornice na zahradě ve standardu hrubých terénních úprav. Přístup do domu - zámková dlažba.

 

 

   
   
   
 
 
 

 

Interiér domů