Nabízíme pronájem nových bytů na Zlíchově v Praze

 

Nabízíme dlouhodobý pronájem nadstandardních bytů různých dispozic 1+kk, 1+1 a 2+kk na Zlíchově v Praze. Byty jsou v různých velikostech, dispozicích a umístěních v nově rekonstruovaném a modernizovaném objektu Byty Zlíchov. Některé byty jsou k dispozici s balkonem či terasou.

Nájmy se pohybují od 4.300,- Kč do 6.800,- Kč měsíčně + úhrada energií a služeb. Cena se odvíjí od velikosti byty, počtu místností a balkonu či terasy.

V základní ceně bude k dispozici například vysokorychlostní internet, rozvod TV s přístupem k pozemnímu televiznímu vysílání mnoha stanic a další spousta drobností, které zpříjemní Vaše bydlení. Objekt bude střežen kamerovým systémem, přístup na jednotlivá místa bude umožněn čipovým systémem. 

Nájmy budou uzavírány minimálně na dobu jednoho roku. 

Nájemníci budou selektování a vybíráni, aby jakkoliv neobtěžovali ostatní nájemníky a vytvořilo se zde klidné a příjemné bydlení pro všechny. Nabízíme atraktivní nadstandardní bydlení, proti tomu vyžadujeme nadstandardní ohleduplnost k bytu, společným prostorám i dalším nájemníkům. 

Více informací naleznete na www.Zlichov.cz.

Byty Zlíchov