Nabízíme pronájem nových bytů v objektu City Center Pelhřimov 

 
Nabízíme dlouhodobý pronájem nadstandardních bytů 1+kk s balkonem (studia) v centru města, v různých velikostech, dispozicích a umístěních v nově rekonstruovaném a modernizovaném objektu City Center Pelhřimov. 
 
Nájmy se pohybují od 3.600,- Kč (byt s balkonem) do 5.500,- Kč (byt s terasou 119 m2) měsíčně + úhrada energií a služeb. 
 
V objektu bude k dispozici posilovna, tělocvična, sauna, vířivka, prádelna, kočárkárna, sklepní kóje, omezený počet parkovacích míst, 2x výtah, v odpoledních a exponovaných hodinách správce objektu k řešení každodenních provozních záležitostí. 
 
V základní ceně bude k dispozici například vysokorychlostní internet, rozvod TV s přístupem k pozemnímu televiznímu vysílání mnoha stanic a další spousta drobností, které zpříjemní vaše bydlení. Objekt bude střežen kamerovým systémem, přístup na jednotlivá místa bude umožněn čipovým systémem. 
 
Nájmy budou uzavírány minimálně na dobu jednoho roku. 
 
Nájemníci budou selektování a vybíráni, aby jakkoliv neobtěžovali ostatní nájemníky a vytvořilo se zde klidné a příjemné bydlení pro všechny. Nabízíme atraktivní nadstandardní bydlení, proti tomu vyžadujeme nadstandardní ohleduplnost k bytu, společným prostorám i dalším nájemníkům. 
 
Více informací naleznete na www.CityPelhrimov.cz.

City Center Pelhřimov